• מאמרים

פרוביוטיקה של חברת BioCare תשובות לשאלות נפוצות

1. מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare מזוהים מזה שנים כטובים ביותר וכקובעי הרף הגבוה בתעשיית הפרוביוטיקה בעולם. מדוע שונה קו המוצרים?

מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare נחשבים מאז ומתמיד כמובילים באיכות, כמו גם ברמת הפעילות והיעילות. ביחד עם זאת אנו מאמינים שיש להמשיך לחקור ולפתח מוצרים מתקדמים היכולים להתמודד מול האתגרים שמציבה סביבת החיים המשתנה, ללא הרף. מחקרים אחרונים מצביעים על כך שמינונים גבוהים יותר של חידקיים ידידותים דרושיםכדי לקיים סביבה אופטימלית בדרכי העיכול. מחקרים וניסויים שבוצעו על ידי חוקרים בחברה הצביעו על כך שיש לחזק את גזע החיידקים ואת מספרם.
 
2. מתי מומלץ ליטול את מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare?

הדרך הטובה ביותר ליטול את מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare היא לאחר האוכל. נטילה עם האוכל מבטיחה הגנה מקסימלית על ערך המיקרואורגניזם. קיבה ריקה מספקת סביבה חומצית מאוד (PH 1.5-1.9) סביבה חומצית זו יעילה במניעת חדירה של פטוגנים חיצונים אך עלולה לפגוע בסיכויי ההישרדות של החיידקים הידידותים. לאחר האוכל רמת ה-PH בקיבה עולה והיא פחות חומצית (PH-3.8-4.3) כי המזון משמש כמווסת חומצה, ולכן מומלץ ליטול את מוצרי הפרוביוטיקה אחרי האוכל.
החיידקים הידידותיים של חברת BioCare נבחרו בקפידה והם מורכבים מזנים חזקים ועמידים במיוחד הנקשרים באופן ספציפי לדרכי העיכול בגוף האדם. החיידקים נבדקו ונמצאו עמידים 24 שעות בחומצת קיבה ובמיץ מרה.
פרוביוטיקה של חברת BioCare תשובות לשאלות נפוצות

לקבלת ייעוץ ללא תשלום

להזמנת אבחון וייעוץ פרטני ללא תשלום ע"י תזונאיות החברה ברחבי הארץ
לחץ כאן

אבחון עצמאי

אבחנו את הקנדידה שלכם ב -12 שאלות!
לחץ כאן

פורום

פורום נטורופתיה ותזונה של BioCare מנוהל על ידי ד"ר אתי נחשון
לחץ כאן