תופעות לוואי

הוספת תגובה

תגובה חדשה

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   
1 תגובות | מאת: ענת | 22.09.2018 22:25
שלום רב, רכשתי לאחר המלצה הפ 169 ו נ.ט 188 בעקבות תופעות של גיל המעבר וגלי חום קשים.נוטלת את התוספים שבועיים וחצי פעמיים ביום אחרי הארוחה, שבוע לאחר תחילת הטיפול התחלתי להרגיש חולשה, סחרחורות, עייפות בלתי מוסברת, כבדות בראש וחוסר אנרגיה. לאחר התייעצות הוחלט כי הוריד את המינון לפעם ביום בערב לאחר הארוחה, אומנם התופעות ניחלשו מעט אך הן עדיין קיימות באופן שמקשה את ההתנהלות בשיגרה. האם ידוע על תופעות לוואי למוצרים הללו? נכום להיום בעקבות הסימפטומים הקשים ולמרות שאני מרגישה מבחינת תופעות גיל המעבר מצויין החלטתי להפסיק ליטול את המוצר כי אין לי אפשרות לתפקד עם התופעות הנ"ל . (אוסיף ואציין כי התופעות הנ"ל הן רק בחצי הראשון של היום ואז לאט לאט הן ניחלשות עד כדי כך שבערב הן כבר לא קיימות, זאת בהתחשב בכך שכפי שציינצי נוטלת את התוספים פעם ביום בערב). אודה לתגובה.

תופעות לואי

מאת: אתי מחשון | 22.09.2018 22:49

שלום רב

התוסף הפ 194 תומך ומנקה את הכבד. 

כל ניקוי כבד גורר ריאקציות. זה תהליך חיובי שמסתיים בדרך כלל לאחר שבועיים טיפול. 

כדאי להמשיך ולהתייעץ עם הנטורופטית האישית, שבטח מכירה את פרטי המקרה.