פרונקל עלול להתפתח בחלקים רבים של הגוף, אבל הם בדרך כלל מתפתחים על פני העור, מורסות. האיזורים הנפוצים המושפעים כוללים את בית השחי, המפשעה, אזור פי הטבעת (perirectal מורסה), אזור הנרתיק החיצוני (מורסה של Bartholin) ולאורך עצם הזנב (pilonidal מורסה). כמו כן התופעה עלולה להוביל לדלקת סביב זקיקי השיער ובלוטות זיעה ולהיווצרות אבצס גם כן. אבצס עלול להשפיע גם על המוח, הכליות, הכבד (הכבד מורסה), הריאות, השד, הצוואר, השיניים (מורסה שיניים) והשקדים (peritonsillar מורסה).
 
כיצד לרפא פרונקל באופן טבעי?
ישנם שיטות רבות לטיפול בפרונקל, הן בשיטות קונבנציונאליות והם בשיטות טבעיות. אנו בחברת BioCare מאמינים כי ניתן לרפא פרונקל גם בצורה טבעית ולעיתים אף עדיף. להלן מספר שיטות:
כורכום – כורכום פנימי עשוי לסייע להמיס ולרפא פרונקל קטן. הוא בעל השפעות נוגדות דלקת וטיהור דם. יש ליטול כפית אחת של אבקת סילימרין קומפלקס  במים חמים אחת ליום. ניתן גם להכין עיסה מתוך אבקת כורכום אותה מניחים ישירות על הפרונקל ומכסים באמצעות גזה.
שמן עץ התה – שמן עץ התה הוא מחטא טבעי בעל איכויות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות . יש למרוח טיפה אחת של שמן עץ התה ישירות על הפרונקל בכל בוקר ולאחר רחצה עד העלמותו.
שמן קיק – יש למרוח מעט שמן קיק על כדור צמר גפן ולהניח אותו ישירות על הפרונקל. שמן קיק ימשוך את הרעל היישר לפרונקל ועשוי לרפא פרונקל קטן תוך יומיים.
חשוב לדעת שזיהום חוזר ונשנה כמו פרונקל מקורו במזהם, כגו"ן חיידק, פרזיט או פטרייה המצויים בגוף באופן כרוני. יש לעבור תהליך ניקוי יחד עם שינוי תזונתי ולטפל במזהם בעזרת תוספי תזונה, כגון: פרצידין או קנדיצידין.
חברת BioCare שמחה לעמוד לשירותך ולספק שירותים נטרופתיים נוספים.
 
 
התוויה/מידע זה הנו בגדר כלי עזר בלבד